Nejlepší Offshore

Nejlepší offshore fondy k investici

Přestože kolem zdanění offshore investic a výše výdělku panuje řada mýtů, lze říci, že v roce 2022 mohou offshore fondy skutečně zvýšit váš potenciální výdělek.

Co jsou offshore fondy?

Offshore fondy jsou v podstatě podílové fondy, které vám umožňují investovat na lukrativních zahraničních trzích z pohodlí vašeho domova. To je pro vás a vaše peníze dobrá zpráva, protože mnoho nejvýkonnějších podílových fondů se nenachází ve Spojených státech, ale na zámořských územích.

Investování do offshore fondů

offshore investice

Pokud chcete v roce 2022 investovat do offshore podílových fondů, s přihlédnutím ke všemu od zdanění offshore investic až po výkonnost, je nejlukrativnějším krajem pro investování mimo Spojené státy s poměrně velkým odstupem Lucembursko. V roce 2020 činila hodnota aktiv jeho podílového fondu necelých 5 miliard eur neboli 5,5 miliardy dolarů.

Tento fakt v kombinaci s nízkým zdaněním Lucemburska činí tuto zemi velmi atraktivní. Pokud však plánujete využít všech výhod, které Lucembursko nabízí, nezapomeňte se poradit s dobrým finančním poradcem o legální minimalizaci zdanění offshore investic.

Mezi další trhy offshore fondů, které stojí za zvážení, patří Irsko, které v roce 2020 drželo aktiva ve výši 3,324 miliardy eur, Německo a Čína, které spolu se Spojenými státy a dalšími územími, jež jsme zmínili, tvoří první pětku.

Při investování do offshore fondů je vždy dobré postupovat prostřednictvím offshore investičního správce pro větší bezpečnost a zajištění toho, že jednáte v souladu se zákonem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *